Прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін заявив, що Москва і Мінськ «досягли прогресу щодо майбутньої Союзної держави».

Джерело: Мішустін на зустрічі в Мінську з в.о. президента Білорусі Олександром Лукашенком у четвер, цитує БЕЛТА.

Сторони обговорюють зняття бар’єрів у торгівлі, розширення співпраці в культурі, спорті, охороні здоров’я, енергетиці, промисловості.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Росія, Білорусь, Союзної держави

Крепкие хозяйственники и повторение пройденного материала

Пряма мова: «У нас щодо багатьох питань прогрес, в тому числі з питання майбутньої Союзної держави, яку буде засновано на абсолютно незалежній позиції наших держав, але з відповідними заходами економічного характеру, про які ми домовлялися».

Деталі: За словами Мішустіна, сторони обговорюють зняття бар’єрів у торгівлі, розширення співпраці в культурі, спорті, охороні здоров’я, енергетиці, промисловості.

 

«Практично всі ключові міністри російського кабінету приїхали до Мінська, щоб обговорити порядок денний», — додав прем’єр.

Чому це важливо: З 2018 років Москва вимагає від білоруського президента Олександра Лукашенка реальних кроків в бік більш глибокої інтеграції двох країн, пов’язаних договором 1999 року про створення Союзної держави Росії і Білорусі.

З 9 серпня в Білорусі тривають акції протесту проти фальсифікованих Лукашенком виборів президента. Експерти побоюються, що Лукашенко може «здати незалежність» країни в обмін на підтримку президента РФ Володимира Путіна.