Відомий російський пропагандист Олексій Венедиктов прибув до України на основі скасування заборони на в’їзд в країну. Про це йдеться в Telegram-каналі The Newsroom.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Венедиктов, пропаганда, СБУ, заборони на в’їздЧитайте також: Венедіктов пообіцяв відкрити філію «Еха Москви», попри заборону в Україні

У повідомленні сказано, що Служба безпеки України не може надати інформації про те, хто і на якій підставі скасував заборону на в’їзд Венедиктову. Згідно з чинним законодавством, навіть після закінчення строку, ця заборона продовжується автоматично, а для її зняття потрібно окреме рішення.

“Протягом поточного літа він, нагадуємо, проліз на нашу територію вже двічі. Вперше – в липні, і тоді він, за його ж власними словами, “передав команді Зеленського” лист від матері заарештованого російського шпигуна і пропагандиста Кирила Вишинського. Другий раз – минулого тижня, коли дав інтерв’ю Гордону на каналі Мураєва, розповів як відкриє в Києві бажану редакцію “Еха Москви” за гроші Газпрому і сфотографувався навпроти центрального управління СБУ, склавши пальці в переможний жест. Відповіді на питання “Хто дозволив пустити сюди Венедиктова?” ми не отримали досі”, – сказано в повідомленні.

Раніше головний редактор російської радіостанції “Ехо Москви” Олексій Венедиктов заявив, що в українській столиці може з’явитися їх представництво.

10 серпня стало відомо, що Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не дозволить відкрити в Україні бюро російської радіостанції “Ехо Москви”.