Комісар Ради Європи з прав людини Європи Дуня Міятович і російський омбудсмен Тетяна Москалькова відвідали в московському СІЗО “Лефортово” військовополоненого українського моряка Дениса Гриценко.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, СІЗО, Міятович, Гриценко, військовополонений, Москалькова

За його словами, протягом 10 хвилин Гриценко розмовляв з Міятович англійською мовою. Він розповів їй про стан свого здоров’я і умови утримання в СІЗО. Інформував її зокрема про те, що загарбники не дають військовополоненим побачень і можливості поговорити телефоном з рідними людьми, а тюремні цензори затягують передачу листів на 2-3 місяці.

Крім того, в’язень попросив світову громадськість звернути увагу на стан здоров’я поранених моряків.

“За словами Дениса, його розмова англійською мовою з Комісаром Міятович не сподобався омбудсмену Тетяні Москальковой. Вона вимагає від перекладача перекласти їй все, що Денис Гриценко сказав Дуні Міятович”, – написав Полозов.

Читайте також: Зеленський сказав, чи готовий до перемовин з Путіним і чим готовий пожертвувати

Раніше військовополонений український моряк Денис Гриценко тактовно поставив на місце російського омбудсмена Тетяну Москалькову.

Читайте також: Что-то много ГРУ и Суркова кружит над командой «ЗЕ»