Письменник і журналіст Віталій Портников вважає що російськомовна Україна приречена. Обурюється висловами співвітчизників: «какая разница на каком языке говорить?».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Портников, російськомовна Україна приречена

«Кожна мова — це перлина, надбання і частина душі. Якщо зникає мова зникає щось у цивілізації. Саме тому тим, хто говорить «какая разница» хочу повідомити просту річ. Російськомовна Україна приречена. Щоб ви не думали, щоб ви не робили, що б не говорили — Україна буде або україномовною або рано чи пізно стане частиною російського світу». — каже журналіст у відеозверненні на Youtube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українську мову ненавидять і шовіністи, і ліберали — Портников

Переконаний, що російськомовні громадяни просто ліняться вивчати рідну мову й не хочуть визнавати себе русифікованими, але при цьому не бажають щоб частина України стала частиною Росії.

«Якщо не маєте сил вивчити мову — створіть умови своїм дітям. Зробіть для них все можливе, щоб вони були україномовними і тоді ви врятуєте народ та цивілізацію». — закликає українців Портников.

Портников наводить приклад повернення на мапу світу мертвої менської мови

Народ Білорусі має взяти на себе відповідальність за безпеку своєї держави та навчитися її захищати зі зброєю в руках.

«За мир потрібно боротися в мирний час», доки є така можливість, адже «в сучасній історії девальвується система міжнародних відносин, яка склалася». «Якщо будемо мовчати за принципом «наша хата з краю» — завтра це все прийде в наш дім! А воно вже недалеко», — заявив президент Олександр Лукашенко