Російський кінорежисер Андрій Кончаловський, який підтримав захоплення Криму, вважає, що українці зробили помилку, вирішивши, що потрібно йти на Захід.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Царьград».

Андрій Кончаловський, новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

«Те, що відбувається зараз в Україні — це трагедія величезної кількості людей. Вона почалася з колосальної помилки, яку було впроваджено в велику кількість чудових українських голів, що потрібно йти на Захід. Це дуже смішно, наївно. У мене крім співчуття і жалю про таку глибоку оману немає», — сказав Кончаловкій.

«Тут на жаль не можна нічого виправити. Це повинен маятник прийти туди. Вони повинні в масі своїй зрозуміти, що Заходу Україна не потрібна в тій якості, в якій вона хоче бути, і що це покотиться назад. І коли прийде протверезіння… Ну зрозуміло, ми ж не можемо роз’їхатися на різні вулиці, ми живемо в загальній квартирі, у нас загальна культура. Звичайно, Україна — не Росія. Але Україна і не Польща, і не Словаччина, і не Румунія. Україна — це Малоросія», — заявив режисер.

Читайте: Кінець »братньому народові»: Михалков виступив зі звинуваченнями проти України