Журналіст Ростислав Шапошников спростував твердження глави генштабу ЗСУ Хомчака, що він насилу вийшов з Іловайського котла, а його машина була підбита.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Хомчак, розслідування, Іловайського котла

Читайте також: «Большинство из нас погибли. И я чуял запах крови и пороха…»

Він продемонстрував відеозапис, датовану 29 серпня 2014 року. За його словами, Хомчак їхав на білому мікроавтобусі. Останній проїхав повз десятків окопалися російських солдатів. На кадрах видно, що окупанти ціляться, але не стріляють.

«Чомусь ніхто не виявив бажання взяти в полон Хомчака і комбата добровольчого батальйону Юрія Березу. Хоча, здавалося б, логічно. Чому б не захопити керівництво української армії і добробатов. Але ні, росіяни вільно пропускають», – сказав Шапошников.

Пізніше в селі Старобешеве почався бій. Хомчак розвернув авто і зник у лісосмузі.

«Армія Хомчака була розбита. Багато солдати загинули. Сотні полонених», – нагадав журналіст.

Раніше Хомчак розповідав, що його машину підбили і далі він ішов пішки. Однак журналіст стверджує, що військовий сам спочатку зник у лісосмузі, а потім залишив там автомобіль.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaЧитайте також: Военные бегут из ВСУ: Хомчак раскрыл тревожную проблему

За його словами, з допомогою програми «Google. Земля» він знайшов супутникові знімки місця, де Хомчак кинув свій мікроавтобус.

«Я знаю точні координати, знаю точно, де це відбувалося», – додав він.

Нагадаємо, колишній начальник Генерального штабу Віктор Муженко стверджував, що генерал Руслан Хомчак під час виходу з Іловайська знав, що росіяни не дають гарантій безпеки, але не дивлячись на це віддав наказ виходити не бойовими порядками.

Читайте також: Как террористы входили в отданный им Донецк: редкие кадры и воспоминания очевидца