Вчора, 14 березня, два російські бомбардувальники Ту-22М3 пролетіли біля анексованого Криму і українського узбережжя у Чорному морі. Про це повідомляє Міністерство оборони РФ.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Крим, російські бомбардувальникиЧитайте також: “Ми чекаємо 31 березня, війська готові – дійдемо до Львова!”: Жириновський виступив на мітингу в Криму

Під час польоту екіпажі бомбардувальників далекої дії подолали близько 4500 кілометрів і перебували в повітрі понад 5 годин. В російському оборонному відомстві зазначили, що пілоти дальньої авіації регулярно виконують польоти над нейтральними водами Арктики, Північної Атлантики, Чорного і Каспійського морів, Тихого океану.

«Всі польоти Повітряно-космічних сил Росії виконуються в строгій відповідності з міжнародними правилами використання повітряного простору без порушення кордонів інших держав», – запевнили в Міноборони РФ.

Ту-22М3 – стратегічний ударний бомбардувальник дальнього радіусу дії, розроблений Туполєвим для радянських ВПС. В даний час літак знаходиться на озброєнні ВПС Росії та ВМФ Росії. Літак, який залишався у виробництві до 1993 року, в основному використовується для нанесення ядерного удару і звичайних атак. Він також може бути розгорнутий в місіях проти кораблів і морської розвідки.

Раніше над Балтикою російський винищувач перехопив американського “розвідника”.

Читайте також: У Києві біля посольства РФ відкрили сквер імені Бориса Нємцова