Журналіст Роман Скрипін, який взяв гучне інтерв’ю у фіналісток Національного відбору на Євробачення-2019, дуету ANNA MARIA, різко розкритикував організаторів конкурсу, які допустили участь колективу з проросійською позицією.

На своїй сторінці у Facebook він написав, що із сестрами Ганною і Марією Опанасюк “все ясно, як божий день”.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Скрипін, Евробачення, ANNA MARIAЧитайте також: Просте питання, а відповіді не знали: фіналістки нацвідбору на Євробачення-2019 сестри Опанасюк не змогли відповісти, чий Крим

“У національному відборі на Євробачення беруть участь як мінімум дві юрособи. Це НСТУ і СТБ. Перше — з бюджетних коштів. У мене питання: осліп Зураб [керівник Національної громадської телерадіокомпанії Зураб Аласанія] і всі його неперевершені правління? Або це все злочинна діяльність StarLightMedia їм. [Віктора] Пінчука?” — задається питанням журналіст.

“У вас очі на ж*пі виросли, що ви стільки вати напхали у відбір? Адекватні ви всі там разом? Там Джамала? Кримськотатарська співачка, яка перемогла з піснею 1944 року, яка розкрила очі? І тепер сепаратюги співають для Джамали? У мене щось не клеїться. Що взагалі відбувається?” — продовжив Скрипін.

Він заявив, що не має питань до судді Нацвідбору Андрія Данилко, назвавши його “людиною-шлягером” і “спотвореною версією Алли Пугачової для Малоросії”.

“У мене немає питань до Манекена [Євген Філатов]. Донецьк. Після слова на “Д” треба ставити крапку. Я його теж розумію. Але — Джамала? Джамала? Як так? Ведучий Сергій Притула? Патріот? На фронт передає гроші, але в упор не бачить перед собою п’яту колону? Як так?” — обурюється журналіст.

“Ми заблукали чи десь на узбіччі? Мені здається сниться, чи ви правда такі і є?

Прийдіть у себе, дорогі українці. У нас 5-й рік йде війна. Російсько-українська війна… Уявіть себе на передовій, а потім співайте. Це все страшно”, — написав він.

PRIME СКРИПІН: Анна-Марія

Дует ANNA MARIA буде боротися за право представляти Україну на престижному пісенному конкурсі Євробачення-2019 у фіналі Національного відбору, який пройде в суботу, 23 лютого.