Український журналіст Роман Скрипін, який випадково став причетним до Національного відбору на Євробачення-2019, також прокоментував відмову України від участі в пісенному конкурсі. За його словами, це не програш, а радше навпаки – перемога.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Євробачення, Роман СкрипінСкандальне інтерв’ю Романа Скрипіна з гуртом ANNA MARIA, яке відбулося напередодні фіналу Нацвідбору Євробачення-2019, досі шалено обговорюють і активно коментують. Як раніше зазначив журналіст, він випадково став причетним до пісенного конкурсу, оскільки не думав, що після розмови з гуртом, яка відбулася на кримськотатарському каналі, зчиниться такий скандал.

В ексклюзивному інтерв’ю для LifeStyle 24 Роман Скрипін прокоментував також відмову від участі в Міжнародному етапі пісенного конкурсу, який відбудеться в Тель-Авіві. Він зазначив, що у нього складається враження, що Україна не програла, а навпаки – виграла.

Ми виграли, тому що це спонукатиме переглянути механіку Національного відбору. Пригадуємо, як Приходько представляла Росію, Алєксєєв – Білорусь… Я хочу, щоб на Євробаченні Україну презентували українські виконавці, і щоб пісня була національною мовою,– зазначив Роман Скрипін.

Він навів приклад сербів, які не цураються своєї мови, про що свідчить перемога Марії Шерифович, яка перемогла у Євробаченні-2007 з піснею, яку виконувала рідною мовою.

Тому ми – не програли. Ми якраз вчасно зупинилися, потрібно зробити паузу,– додав журналіст.

 

Однак Роман Скрипін зазначив, що його насторожує позиція “якщо виграє Росія, ми туди не поїдемо”. Він ствердив, що його це дивує, як мінімум тому, що в Росію на Олімпіаду представники України їздили. За його словами, позиція повинна бути одна: або ніхто не їде в Російську Федерацію, або припиняти поділ між “одним можна, а іншим ні”.

Читайте також: Тут 95 квартал не проканає. Тому приготуйтеся й напружте свої сіднички

Це речі взаємопов’язані, але про них ніхто не хоче говорити. “Навіщо ви змішуєте політику і мистецтво?”. Вони завжди були і будуть пов’язаними. Те саме стосується політики та спорту. “О, спорт, ти – мир!”. Вислів зрозумілий, бо під час Олімпіад зупинялися війни. Але це не означає, що спорт – поза політикою. Якщо він поза політикою, тоді припиніть виконувати державні гімни і підіймати прапори. Просто – “змагання спортсменів”,– зазначив Роман Скрипін.

Також він додав, що якщо на Євробаченні кожна країна представлена власним прапором, тому Національний відбір повинен бути справді Національним, а не “відбором вати”.