Правила існують для того, аби їх порушувати. Так, напевно, думає народний депутат України Юлія Тимошенко, родина якої веде активний бізнес в окупованому Криму. Здивовані? Далі — більше.

Принципы здорового украинца

бізнес ,тимошенко ,оккупированный Крым ,Украина ,новости ,Толстая Политика

“Юлія Тимошенко, її багатий чоловік, секретна служба України в Богемії та сотні мільйонів зі Сходу.”

Із таким заголовком днями вийшла викривальна стаття в одному із чеських видань, де розкриті усі таємні схеми незаконного бізнесу чоловіка кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

«Олександр Тимошенко зайшов на анексований півострів через свої бізнес структури з чеською пропискою. В Чехії чоловік Юлії Тимошенко вірою та правдою, в обхід звітності та сплати податків в Україні, вже понад 10 років будує свій бізнес», — пишуть у виданні.

Журналісти встановили, що компанія пов’язана з Олександром віднедавна ще й співпрацюють з російським державним підприємством «Севтеплоэнерго» в окупованому Севастополі, яке постачає теплову енергію.

«Мова йде про чеську компанію під назвою “Термона”, де є інтерес родини Тимошенко — вона виготовляє настінні та напольні котли, на сайті компанії є мапа її представництв — офіційно вона працює й у Росії. Не офіційно ще й у Криму — про це чеським журналістам повідомило джерело, яке просить не називати свого імені, побоюючись українських спецслужб.

До Тимошенко, близька фірма Thermona, яка підготувала проект на десятки мільйонів крон. Про це нам повідомила людина, яка вирішила залишитися анонімом», — зазначають журналісти.

Тепер очевидно чому, подаючи електрону декларацію за минулий рік Юлія Тимошенко по-дівочому забула вказати закордонний бізнес свого чоловіка. Наприклад, в офіційних документах, ані слова про про чеську компанію MEDIC TRUST, власником якої є гвінейська фірма, що займається орендою нерухомості, і де Олександр Тимошенко є керуючим партнером з 2014 року. Компанія з такою ж назвою зареєстрована і в Лондоні.

От вам і «Новий курс» — курс поза законом.