Очільник президентської партії «Слуга народу» та ймовірний майбутній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сумнівається в швидкому закінченні військового конфлікту на Донбасі.
Заявив в інтерв’ю NV.ua глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, який найімовірніше стане спікером Верховної Ради.
новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Разумков, війна на Донбасі, швидкому закінченні

«Звичайно, від нас (нового парламенту. — Ред.) хотітимуть швидкого закінчення війни, хоча всі розуміють, що швидко завершити її не вдасться, і вирішує це аж ніяк не парламент. Це великий шлях, який має пройти вся країна, всі ми разом», — зазначив Разумков.

Разумков додав, що нормандський формат залишається ключовим механізмом врегулювання конфлікту на Сході. Також Мінські угоди — від них відходити не можна.

Говорячи про порядок денний майбутнього парламенту в перші місяці його роботи і пріоритетні законопроєкти, він зазначив, що країна зараз у такій ситуації, що будь-який сектор є пріоритетним.

На прохання журналіста конкретизувати, які непопулярні питання новообрані депутати готові вирішувати першочергово, голова партії назвав ринок землі.

«Ринок землі, звичайно, спірне питання. Його рішення, з одного боку, може знизити підтримку, але, думаю, нам вдасться вирішити його так, що це зіграє нам у плюс», — сказав Разумков, однак відмовився говорити про конкретні законопроєкти «до закінчення їхнього аналізу і початку слухань».

Читайте також: СБУ закрила справу про державну зраду Андрія Портнова