Виборча кампанія набирає обертів. Делегати з’їзду «Радикальної партії Олега Ляшка» висунули кандидатуру свого лідера на пост президента України. Партія «Слуга народу» висунула Володимира Зеленського. Таке рішення прийняли 21 січня.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Ляшко, Зеленський, кандидати в президенти, Виборча кампаніяЧитайте також: «Можна домовитися!» Зеленський розповів про переговори з Путіним щодо Донбасу

«Дякую друзі, дайте сказати. Як ми об’єднали Україну тут на з’їзді, ми так об’єднаємо і в реальному житті. Моя мета у президентському кріслі – об’єднати країну, людей, націю. Наша місія змінити країну, дати можливість людям заробляти, звільнити території, відновити мир і відновити Україну. Ми маємо абсолютно чіткий план», — сказав Ляшко.

Він також пообіцяв, що після обрання його президентом, він перегляне або розірве усі міжнародні угоди, за якими Україна постачає сировину і робочу силу закордон.

«Ми скоротимо чисельність парламенту до 250 чоловік і заборонимо більше ніж двічі балотувалися до ВР. У парламенті буде молодь, пенсіонерів нам хватить», — сказав Ляшко.

Також радикал пообіцяв повернути смертну кару для корупціонерів, зрадників держави в терористів, збільшити зарплати і державне фінансування житла для молоді, встановити справедливу ціну на газ і «не стати на коліна перед агресором».

«Я поверну українцям право обирати суддів. Прийму закон про процедуру імпічменту президента», — сказав Ляшко.

Він додав, що відчуває «дух перемоги».

Партія «Слуга народу» висунула Володимира Зеленського кандидатом у президенти.

Про це інформує прес-служба Зеленського.

Зазначається, що з’їзд, який відбувався у неформальній обстановці, а рішення було прийнято одностайно.

«Крім того, в рамках з’їзду, відбулося привітання кількох іменинників серед присутніх делегатів. Всіх делегатів та гостей з’їзду частували піцею, соком та бюргерами», – йдеться в повідомленні прес-служби політика і шоумена.