Якщо Київ остаточно розірве відносини з Москвою, Україна залишиться без допомоги зі Сходу, тому зараз необхідно відновлювати відносини із сусідньою Росією, і там підтримувати зв’язки і продовжувати співпрацювати з США та Європою.

Як інформує replyua.net з посиланням на телеканал “112”, така заява пролунала від українського депутата Вадима Рабиновича.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Рабінович, Росія, Зеленський, відносини з МосквоюЧитайте також: Тимошенко поставила ультиматум нардепам: Або підтримка Зеленського, або розпуск

“Якщо ви розірвете відносини з Америкою, якщо ви розірвете відносини з Росією, точніше продовжите, то що ви робити збираєтеся? Ви ж взагалі ніде не отримаєте допомоги – ні в одному випадку”, – заявив політик.

Читайте також: Порошенко з Брюсселя дав пораду Зеленському «йти його дорогою»

Також він прокоментував скасування візиту Рудольфа Джуліані до Києва. Рабинович не виключив, що адвокат президента США не захотів приїжджати через те, що в команді Зеленського він міг побачити потенційних ворогів США.

“Я хочу дати одну пораду команді Зеленського. Ласкаве теля двох маток ссе, і треба стати таким ласкавим нейтральним телям, який отримує молоко і з Заходу, і зі Сходу”, – підкреслив депутат.

Читайте також: Такого суб’єкта, як Зеленський не існує. Існують різні люди в його оточенні

Нагадаємо, що раніше Вадим Рабинович дав прогноз на майбутні парламентські вибори і заявив, що його партія “Опозиційна платформа – За життя” здобуде перемогу.