Володимир Путін залишився незадоволений тоном спілкування журналіста NBC, який на відміну від його російських колег припиняв маніпуляцію фактами.

Президент РФ Володимир Путін під час інтерв’ю телекомпанії NBC кілька разів заявив журналісту Кіру Симмонсу, що той «затикає йому рот», коли відповіді глави російської держави йому нібито не подобаються. В один момент глава Кремля в емоціях навіть перейшов на німецьку мову.

Текст інтерв’ю наводить прес-служба.

У перший раз роздратування Путіна викликала ремарка журналіста під час обговорення конфлікту в Україні і трагедії МН17. Президент РФ наполягав на тому, що на Донбасі нібито воюють ВСУ і «збройні формування» і все використовують зброю радянського і російського виробництва.

Інтерв’юер уточнив деталі про катастрофу літака, помітивши, що весь світ вже знає, як збили пасажирський лайнер і чия саме ракета привела до катастрофи. У зв’язку з цим викликає подив позиція Кремля, який не хоче визнати, що підтримує бойовиків на сході України, в тому числі і зброєю.

« Якщо ви наберетеся терпіння і дослухаєте мене, то ви дізнаєтеся мою точку зору з цього питання, добре?» — обурився що не звик до такої журналістиці Путін.

Трохи пізніше він зажадав не квапити його, інакше «буде не інтерв’ю, а монолог тільки з одного боку — вашої».

Другий раз російський лідер втратив контроль над емоціями, кажучи про анексію Криму. Він намагався довести, що Росія «забрала» півострів на законних підставах, проте Сіммонс нагадав про існування міжнародно-правових актів, які прямо забороняють аналогічні агресивні дії.

Ви мене перебили в черговий раз, а між іншим, якби ви мені дали договорити, ви б зрозуміли, що мається на увазі », — продовжив Путін, розповідаючи про« переворот »в Україні і нібито« вимушено »збільшенні військового контингенту для охорони ВС РФ на півострові.

Ведучий намагався заперечити і тоді Путін перейшов на німецьку: «Дайте мені сказати, в кінці кінців. (Говорить по-німецьки.) Seien Sie so nett, lassen Sie mich etwas sagen. [Будь ласка, дозвольте мені сказати.] ».

У підсумку, коли журналіст сказав, що Держдума не мала права приймати рішення про включення Криму до складу РФ, а пізніше Європа розцінила цю дію як загрозу для сусідів Росії, Путін обурився: «Якщо вам не подобаються мої відповіді, то ви тоді не задавайте питань . Але якщо ви хочете отримати моя думка з тих питань, які я задаю, то вам потрібно все-таки набратися терпіння ».

Скрін з сайту kremlin.ru

Читайте

»Мы одиноки, союзников не осталось», — в России признали геополитическое поражение Путина