Президент Росії Володимир Путін заявив, що заради зняття західних санкцій з його країни він готовий йти на компроміси, але це не стосується питань України. Їх він завуальовано назвав “фундаментальними національними інтересами”.

На це звернув увагу український журналіст Роман Цимбалюк.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, компроміс, Путін, західних санкційЧитайте також: У Раді Європи підтримали зняття санкцій з Росії

“Ми готові до гнучкої поведінки, компромісів, готові шукати рішення в будь-яких складних питаннях і проблемах. Тільки не за рахунок наших фундаментальних національних інтересів”, – заявив Путін.

Читайте також: «РПЦ показала вурдалаче обличчя»: Невзоров оголосив початок кінця православ’я в Росії

Подібну заяву лідера країни-агресора Цимбалюк трактував як пряму загрозу для України та європейських країн. Подібним чином, вважає журналіст, Путін підкреслив, що він не має наміру відмовлятися від своєї окупаційної політики.

Читайте також: «Готовы к диалогу с Киевом»: Пушилин сделал неожиданное заявление

“Якщо врахувати, що нашу країну обізвали фундаментальним національним інтересом, то, значить, ніяких поступок не буде. Але нашим європейським друзям потрібно бути дуже і дуже обережними. Адже Путін турбується про європейських робітників, які недоотримали грошей, не могли працювати і в загальному все у них дуже погано”, – додав журналіст.

Раніше було проведено опитування, згідно з яким більшість українців виступають за прямі переговори Володимира Зеленського з Володимиром Путіним щодо встановлення миру на Донбасі.

Читайте також: Путин захотел лично провести переговоры с Зеленским по газу