Під час святкування російського Дня народної єдності Володимир Путін вручив орден Дружби очільнику болгарського руху «Русофіли» Миколі Малінову.
 новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, Путін. нагорода, Миколі Малінову

Читайте також: Президент Молдови Додон поїхав до Придністров’я на «дєнь национального єдінства РФ»

На батьківщині Малінова звинувачують у шпигунстві на користь Росії, передачі інформації, яка є державною таємницею. Малінов активно співпрацював зі структурами, які пов’язують з «православним олігархом» Костянтином Малофєєвим — одним з головних спонсорів диверсантів в Криму і на Донбасі.

Проте, слідство у справі про шпигунство і підписка про невиїзд не завадили Малінову поїхати до Москви і отримати свої «десять срібняків» з рук Путіна. Рішення, яке дозволило йому виїхати з Болгарії на російське свято, ухвалив болгарський суддя. І це ще раз доводить той рівень впливу, яким Росія і її прихильники користуються в Болгарії. Новітня історія цієї країни демонструє чимало прикладів такого впливу.

Виникає питання — навіщо ж тоді шпигувати? Навіщо демонстративно нагороджувати людину, яку підозрюють у шпигунстві, орденом? Історія з Маліновим, до речі, дивно нагадує випадок колишнього українського журналіста Кирила Вишинського, нагородженого медаллю «За повернення Криму» — хоча можна було б утриматися від вручення такої нагороди людині, яка і так очолювала в Києві підрозділ російської пропагандистської структури.

Але в КДБ, вихідці з якого правлять Росією, просто не вміють інакше. Шпигунство, диверсії, демонстративне нагородження зрадників — це саме те, на чому будувалася вся робота радянських чекістів упродовж десятиліть. Легального впливу їм недостатньо, будь-якої конкуренції, будь-якої правди вони просто бояться. А ось шпигун, який зацікавлений у винагороді і дії якого можна контролювати — це їм зрозуміло. Тому зовсім не дивно, що слова «русофоб» і «русофіл» в сучасній Росії змінили своє значення.

«Русофобом», як правило, називають порядну людину, яка просто говорить правду про авторитарний режим Путіна і злочини Російської держави проти інших країн і власних громадян. А «русофіл» це, як правило, просто пересічний зрадник і шпигун, який отримує орден з рук Путіна. І Росію цей «русофіл» любить, як це і прийнято у чекістів, за гроші — не обов’язково навіть за дуже великі.