Між Україною та Росією вранці 7 вересня розпочався процес обміну полоненими. Найімовірніше, додому повернуться 24 військовполонені моряки та інші бранці Кремля.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, обміну полоненими

Адвокат українських військовополонених моряків Микола Полозов у коментарі 24 каналу підтвердив, що автобуси з бранцями Кремля вже виїхали до аеропорту «Внуково».

Звідти полонені президентським спецбортом повернуться в Україну.

Правда, полонені виїхали (з СІЗО «Лефортово» до аеропорту «Внуково»),
– сказав Полозов.

З московського СІЗО «Лефортово», де утримують українських бранців, виїхали два автобуси у супроводі поліцейського кортежу. За попередньою інформацією, там перебувають моряки. Найімовірніше, розпочався обмін полоненими між Україною та Росією.

Журналісти, які перебувають під «Лефотово», пишуть, що автобуси поїхали в сторону міжнародного аеропорту «Внуково».

Адвокат Сергій Бадамшин повідомив, що в автобусах перебувають полонені на Азові моряки.

Поліцейський кортеж складався з 6 автомобілів, які супроводжують 2 великі пасажирські автобуси.

У «Лефортово» утримують таких українських політв’язнів Сенцова нема: яких українських бранців знайшли у “Лефортово” – імена : Романа Сущенка, Володимира Балуха, Олександра Кольченка, Миколу Карпюка, Станіслава Клиха, Павла Гриба, Артура Панова, Олексія Сизоновича та 24-х полонених на Азові моряків.

За неофіційними даними, саме сьогодні, 7 вересня має відбутися великий обмін полоненими між Україною та Росією.

Зокрема, близько 9 години ранку з аеропорту «Внуково» та українського «Борисполя» одночасно мають вилетіти президентські спецборти з полоненими: російський ТУ-204 (RA-64058) і український АН-148 (UR-UKR).

У «Внуково» вже нібито приземлився літак з лівреями у вигляді українського прапора. Саме до нього під’їхали автобуси, які покинули «Лефортово».

 

 

Родичі утримуваних в Росії громадян України з’їжджаються до офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

На місці вже присутні дочка і сестра Олега Сенцова, родичі Євгена Панова і Олексія Сизановича,

  • Наразі відомо, що на військовий аеродром в Борисполі (Київ) приїхали карети «швидкої допомоги», а зі слідчого ізолятора «Лефортово» (Москва) виїхали автобуси.
  • За даними українських журналістів, Київ готує на обмін 35 людей — 12 росіян і 23 українці. У списку є Цемах і Вишинський.
  • Минулого разу обмін полоненими між Україною та Росією нібито мав відбутися минулої п’ятниці, 30 серпня, однак в останню мить його було зірвано російською стороною.