В суботу, 23 березня, в межах акції Свинарчуків за ґрати, біля Житнього ринку в Києві випустили близько двох десятків свиней.

Про це повідомляє Громадське.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Київ, акція, Нацкорпус, Свинарчуків за ґратиЧитайте також: Тимошенко заявляє про антикорупційне розслідування проти Порошенка в ЄС

«Близько першої години дня до будівлі ринку приїхала вантажна машина, свині кричали у ній, за машиною — поліція. А тоді почали сходитися пенсіонери, хтось організував плакати. А тоді наїхала страшенна маса тітушок, оточили тут все», — розповіла журналістам Громадського продавчиня Житнього ринку, очевидця акції.

Інша продавчиня Марина знімала акцію на телефон. На світлинах видно, що на спинах свиней написані прізвища чинної провладної верхівки, зокрема президента Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, радника президента Юрія Косюка, в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка тощо.

Станом на третю годину чоловіки спортивної зовнішності у чорних куртках, у більшості з яких були закриті балаклавами обличчя, розійшлися. За словами журналіста Громадського, вони рушили в напрямку метро Контрактова площа. Звідки вони приїхали, очевидці акції не знають.

Станом на третю годину вантажний автомобіль зі свиньми ще стояв навпроти Житнього ринку.

Водій автівки Роман розповів, що свиней йому завантажили уже на ринку, звідки їх привезли, він не знає. Однак на питання, куди повезе їх завтра, він зазначив, що «кудись в Одеську область». Згодом, близько 15:30 автівка зі свиньми від’їхала від ринку.

 

Нагадаємо, в суботу, 23 березня у Києві на Майдані Незалежності люди вийшли на акцію Свинарчуків за ґрати й вимагають покарання для фігурантів справи про розкрадання в оборонці.