Кілька тисяч представників Федерації профспілок та її членських організацій проводять акцію протесту в урядовому кварталі Києва.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, профспілки, Київ, акцію протесту

Вулиця Грушевського в периметрі парламент-Кабмін перекрита.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

«Ми тут вимагаємо гроші. Нам постійно затримують зарплати… Не виплачують проценти до ставки», – поскаржилася УП жінка, яка представилася Оленою.

В її руках банер «Профспілка освіти і науки».

Зі сцени ведучий зауважив: «Профспілки вийшли за права робочих, за роботу, зарплату та права. Також ми вийшли за наших пенсіонерів – за гідну пенсію!».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaРаніше профспілки анонсували акцію протесту у Міжнародний день боротьби з бідністю 17 жовтня із вимогами до Верховної Ради, уряду і роботодавців: встановити з 1 січня 2019 року розмір мінімальної зарплати на рівні не менше 7700 грн, мінімальної пенсії — 2840 грн і прожиткового мінімуму для працездатних осіб — 5167 грн.

Водночас кореспондент «Укрінформу» повідомляє, що під будівлею Кабміну двоє зловмисників облили невідомою речовиною з неприємним запахом учасників акції протесту профспілок: двох депутатів від БПП Сергія Капліна та Олександра Сугоняко, та одну жінку — учасницю акції протесту.

Поліція діалогу поінформувала про двох затриманих. Їх, найімовірніше, доправлять до Печерського райвідділу поліції Києва.

Після цього інциденту Будинок уряду правоохоронці взяли під посилену охорону.

Читайте: Порошенко присвоїв Князєву найвище поліцейське звання