Новим командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України призначений Євген Мойсюк. Про це повідомив міністр оборони Степан Полторак на своїй сторінці у Facebook у середу, 21 серпня.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ЗСУ, призначення, Мойсюк, Десантно-штурмовихЧитайте також: Військовим замість параду дадуть по тисячі гривень

Генерал-майора Євгена Мойсюка призначено командувачем Десантно-штурмових військ у зв’язку з обранням Михайла Забродського у Верховну Раду.

«Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка! Він неодноразово виявляв героїзм і мужність під час захисту територіальної цілісності України», — написав Полторак.

Читайте також: «Слуга народу» хоче відправити інші фракції на гальорку

Нагадаємо, Михайло Забродський, який командував Десантно-штурмовими військами ЗСУ, пройшов у Верховну Раду 9 скликання як 4 номер списку партії «Європейська солідарність».
Євген Мойсюк був першим заступником командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил. У 2014 році він служив у Волноваському районі, керував обороною Донецького аеропорту, а після знищення ДАПу – виведенням бійців.

У 2004-2005 роках він проходив службу у складі українського миротворчого контингенту в Іраку, з жовтня 2008 року по квітень 2009 року — у складі українського миротворчого контингенту в Косові.