В соцмережах і на шахрайських сайтах зловмисники проводять “призові опитування”, в результаті чого під приводом виплати грошових призів за відповіді на прості запитання отримують доступ до особистих даних і заволодівають чужими коштами.

Про це повідомляє прес-служба банку «Приватбанку».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Приватбанк, особисті данні, шахрайських сайтахЧитайте також: У Саудівській Аравії літак повернувся до аеропорту, бо пасажирка забула дитину

Там стверджують, що банк ніколи не проводив вікторин, опитувань з виплатою грошових призів.

«Якщо ви отримали пропозицію щодо участі у “призовому” опитуванні, переходити по посиланнях на сайт шахраїв або вказати свої особисті дані не можна. Ви не тільки гарантовано втратите гроші в якості “комісії” за виграш, але й дасте шахраям можливість використовувати дані карт для розкрадання коштів», – попередив «ПриватБанк».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

Читайте також: “Це не діти. Це шакали”: в Харкові натовп школярів побив чоловіка (відео)

Служба безпеки Приватбанку вживає необхідних заходів для блокування шахрайських ресурсів, рахунків і карток шахраїв.

«Якщо ви через необачність стали жертвою шахрайства, зв’яжіться з банком будь-яким зручним способом для вчинення необхідних кроків щодо безпеки карток, дані яких виявилися в руках шахраїв», — попередив банк.

Нагадаємо, раніше Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку попередила про значні ризики втрати всіх коштів, інвестованих у бінарні опціони, forex трейдинг, криптобіржі, мікрокредитування, активи в управління та інші подібні проекти.

Читайте також: Україна посіла друге місце в Європі за покладами газу: карта