Телеведучий Сергій Притула висловив співчуття родинам морпіхів, які загинули 6 серпня під час «хлібного перемир’я». Вважає, росіянам це не має залишитися без уваги. Про це написав у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ООС, Донбас, загибель морпіхів, ПритулаЧитайте також: Перемир’я закінчилось: Загинули четверо українських військових

Сергій Притула вимагає помсти від Збройних сил України за загиблих сьогодні на Донбасі 4 бійців.

«Секретар РНБО сказав, що це грубе порушення перемир’я «не залишиться без уваги». А можна попросити, щоб по тому місцю, звідки вівся обстріл по наших позиціях, наша ж славна арта влупила всім, що є на озброєнні в ЗСУ?!! Щоб там вирва була глибиною в три метри! Щоб це росіянам і їхнім колаборантам не залишилося без уваги! А потім дружно послухаємо про те, як стурбована ОБСЄ!» – сказано в повідомленні.

Читайте також: Стали відомі імена бійців ВСУ, загиблих на Донбасі

Секретар РНБО Олександр Данилюк повідомив, що в районі села Павлополю Донецької області 6 серпня через обстріл загинули 4 українських військових.

Читайте також: “Сьогодні весь світ побачив, хто саме миру не хоче”: Зеленський кличе Путіна, Меркель і Макрона на переговори

Обстріл, внаслідок якого загинуло 4 бійців, трапився в районі населеного пункту Павлопіль. Отримали поранення несумісні з життям 4 військовослужбовці одного з підрозділів 36 бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

Читайте також: Коломойський знову назвав війну на Донбасі «громадянським конфліктом», але його джерелом – Росію