Президент Чехії Мілош Земан закликав Україну і світове співтовариство змиритися з тим, що Росія окупувала Крим. «Антиросійські санкції не вплинули на економіку і політику РФ», — сказав він в інтерв’ю телеканалу Barrandov.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Росія, Крим, Чехія, Мілош ЗеманЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат Держдуми РФ звинуватив Віктора Єленського в підбурюванні учасників протесту в Тбілісі й образі Путіна

І відзначив пом’якшення позицій канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента Франції Еммануеля Макроназ приводу обмежувальних заходів.

«Вони, судячи з усього, зрозуміли, що санкції не подіяли на російську економіку і політику так, щоб вони зазнали серйозних змін. Якщо санкції не працюють, тоді, ймовірно, їх слід скасувати», — сказав Земан.

 Земан привітав Володимира Зеленського з обранням на посаду президента і натякнув, що його перемога свідчить про бажання українців реформувати країну,зменшивши градус націоналістичної риторики.