Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що сподівається на «здоровий глузд» учасниць Великої сімки в питанні повернення Росії на саміт G7.

Про це повідомляє ТАСС.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Росія, саміт G7, повернення

Лідери G7 обговорили запит повернути Росію — ЗМІ

«З переважною більшістю учасників цієї групи у Росії відносини відновлюються і зараз знаходяться на досить позитивному треку, будь то Франція, будь то Італія», — сказав Пєсков.

Він зазначив, що з деякими країнами Росія «переживає не найкращий час», і сподівається, що «здоровий глузд рано чи пізно візьме гору».

Перший день саміту «Великої сімки», що відбувається у французькому містечку Біарріц, був доволі продуктивним. Разом із проведенням низки незапланованих зустрічей та переговорів лідери країн G7 разом обговорили ключові для міжнародного клубу питання – зокрема, ймовірне повернення Росії.

«Велика сімка», до якої входять Великобританія, Німеччина, Італія, Канада, США, Франція та Японія, сформувалася у 1976 році. На форумах лідерів країн G7 за участю представників Європейської комісії обговорювали та узгоджували позиції щодо актуальних міжнародних проблем.

Лідери «Великої сімки» після обговоренння ввечері 24 серпня погодилися зміцнити діалог і координацію з Росією. Вирішили так під час вевері, яка відкривала саміт, про це пише видання AFP із посиланням на власні джерела. Однак повертати Путіна за стіл наразі наміру не мають – кажуть, рано.

Вони погодилися з ідеєю, що G7 зміцнить діалог і координацію з Росією щодо поточних криз, однак зазначили, що занадто рано повертати росіян за стіл.