Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон обурена жартом політолога, ведучого телеканалу «Прямий» Тараса Березовця про пожежу в Нотр-Дамі після візиту кандидата в президенти України Володимира Зеленського в Париж.

Про це вона написала у своєму Twitter у відповідь на повідомлення Березовця.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Березовець, невдалий жарт, Париж. пожежа в соборі, Ізабель ДюмонЧитайте також: У Парижі загорівся Собор Паризької Богоматері: драматичні кадри

Березовець, ведучий каналу «Прямий», який пов’язують із президентом Петром Порошенком, написав, що «Макрону дуже пощастило, що після приїзду Зеленського згорів всього лише Собор Паризької Богоматері. А міг би і Єлисейський палац спалахнути».

 

«Як вам не соромно?! Ганьба», — обурилася посол Франції.

Читайте також: Третя сторона почала стравлювати в соцмережах прихильників Порошенко і Зеленського

Тарас Березовець пояснив пост у себе в соцмережах, в якому він пов’язав пожежу в соборі Нотр-Дам з недавнім візитом до Парижа кандидата в президенти Володимира Зеленського.

У себе в Facebook він написав, що висловлював свою суб’єктивну думку, але разом з тим визнав, що жарт був за межею.

«Але, відверто, чим він в принципі відрізняється від 90% жартів 95-го кварталу. Тим не менш, президент Франції і посол в Україні визнали можливим сісти за один стіл з людиною, яка є автором багатьох жартів, за які в Європі він давно б опинився без роботи», — зазначив Березовець.

Він приніс вибачення всім, кого образив його пост.

«Що до Паризького собору, його втрата є безумовною трагедією для світової культури, і я сумую про його втрату разом з усією французькою нацією. Я не мав наміру образити нічиї почуття і приношу свої вибачення всім, кого образив мій невдалий жарт. Собор в моєму пості був всього лише невдалою метафорою і тому я видаляю свій неоднозначний жарт з минулого поста», — додав Березовець.

Своє вибачення він написав у Twitter.

«Я хотів би заявити, що мій пост про трагедію Нотр-Даму був недоречним. НД — це перлина всесвітньої спадщини, і, звичайно ж, прив’язка його до українських виборів могла зашкодити почуттям багатьох людей», — прокоментував Березовець свій «жарт».

 

«Я хотів би ще раз вибачитися перед Ізабель Дюмон. Це був важкий урок», — додав він.

Політтехнолог вибачився лише перед Дюмон англійською мовою у Twitter, до того більшість його дописів публікувалася українською та російською мовами. Водночас, у Facebook запису з вибаченням у нього немає. Раніше у FB він питав, чим його «жарт» про Нотр-Дам відрізняється від жартів «95 Кварталу». При цьому він не вибачився за нього, але запевнив, що не хотів ображати почуття інших.

Поки що Дюмон не відреагувала на вибачення політтехнолога.

Березовець, ведучий каналу «Прямий», який пов’язують із президентом Петром Порошенком, написав, що «Макрону дуже пощастило, що після приїзду Зеленського згорів всього лише Собор Паризької Богоматері. А міг би і Єлисейський палац спалахнути».

Нагадаємо:

  • Зеленський зустрівся із президентом Франції Макроном у Єлисейському палаці у п’ятницю, 12 квітня.
  • Про пожежу у Нотр-Дамі стало відомо у понеділок близько 18:50 за місцевим часом. За неофіційною інформацією, пожежа може бути пов’язана із ремонтними роботами в будівлі.
  • У результаті потужної пожежі обвалився дах.
  • Пізніше стало відомо, що основну конструкцію Собору Паризької Богоматері вдалося врятувати.