Президент України Петро Порошенко відреагував на скандал з корупцією в «Укроборонпромі». Він запевнив, що ні прізвища, ні посади не врятують нікого, чия вина буде доведена.

Порошенко, скандал, Укроборонпром, корупція

Крім того, глава держави пообіцяв, що всі причетні до корупційних порушень будуть притягнуті до відповідальності, повідомляється на сайті президента.

«Армія — це найбільша цінність України. Армія створювалася зусиллями мільйонів українців, які віддавали останнє. Армія є гордістю України. Як верховний головнокомандувач армію буду захищати», — підкреслив Порошенко.

«Якщо факти підтвердяться, то, безумовно, ні прізвища, ні посади нікого не врятують. Тільки з’явилася інформація — мною було підписано розпорядження про відсторонення й звернення в правоохоронні органи», — додав президент.

Він зазначив, що, за його даними, розслідування зазначеної інформації проводиться в Генеральній прокуратурі, НАБУ і САП.

«Зараз за підсумками програми порушено ще одну кримінальну справу. Підкреслюю, по завершенню розслідування винні будуть притягнуті до відповідальності, якщо факти підтвердяться», — сказав президент.