Діяльність померлого в Росії головного редактора радіо «Говорить Москва» Сергія Доренка після 1999-2000 років не можна назвати журналістикою. Тільки «згвалтуванням і моральною катастрофою». Цим він сам собі викопав яму.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Литві, вибори, Росія, Сергія Доренка

Так висловився в своєму Telegram-каналі журналіст і публіцист Віталій Портников. Він зауважив, що раніше добре спілкувався з Доренком, до моменту, коли той почав свою діяльність в програмі «Время».

«Але це вже була ніяка не журналістика, це було її щотижневе згвалтування, справжнісінька моральна катастрофа. І ніяким журналістом після цього Сергій уже не був, просто не міг бути», – написав журналіст.

Портников не вважає дивним, коли про нього як про журналіста говорять «пристосуванці, Кисельови і Соловйови». На його думку, такі люди відбулися в своїй професії саме завдяки «вибору Сергія».

«Але коли про Доренка як про журналіста говорять люди, які намагаються навіть зараз дотримуватися стандартів професії, я починаю розуміти всю глибину моральної прірви, в якій опинилася журналістика пострадянського простору — і аж ніяк не тільки російська, українська – як показали вибори 2019 року – теж. Сергій копав цю яму своїми власними руками, самозабутньо й азартно», – підсумував журналіст.

***

Російський журналіст Сергій Доренко помер після дорожньо-транспортної пригоди в Москві, повідомляють інформагентства.

За попередніми даними, причиною аварії стало погане самопочуття журналіста.

Він підтримував російську анексію Криму і конфлікт на Донбасі, часто не добираючи для цього слів.

Доренко говорив, що завдяки Криму росіяни відчули себе єдиними, і що він об’єднав їх навколо російської ідеї. «Крим дав зрозуміти, що об нас не можна витирати ноги. За це також дякуємо сходу України», — говорив росіянин.

Проте, в усьому іншому Крим приніс купу проблем, визнавав журналіст.

Сергію Доренку було 59 років. Він народився в 1959 році в Криму, звідки переїхав до Москви.