Віталій Портников заявив, що підсумки першого року перебування Володимира Зеленського на президентській посаді слід підбивати не у квітні, а у серпні, коли він отримав парламентську монобільшість.

Про це Портников заявив у програмі «Суботній політклуб».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, президент, Зеленського

Зарплата зросла, бензин подешевшав: у ЗеКоманді похвалилися здобутками за рік

«Мені дивно, що людина говорить про рік свого правління, хоча рік вона нічим не керує. Рік тому був другий тур президентських виборів, у якому переміг Зеленський. До парламентських виборів він ніяких рішень не ухвалював. Він перебував у конфронтації з тим складом Верховної Ради, який настирливо обстоював державні інтереси країни. Потім вже було обрано новий парламент, в якому було створено монобільшість і він лише 29 серпня сформував уряд Гончарука, діяльність якого призвела до стрімкого падіння української економіки і до тієї карколомної кризи, яку ми починаємо переживати навіть не у зв’язку з коронавірусом», — сказав Портников.

За його словами, Зеленський реально керує країною із серпня 2019 року.

Гайдукевич: Ну що, друже, хіба борд, якого не обхейтив лише лінивий, не був правдою?

«Зеленський реально керує країною із серпня 2019 року, а зовсім не з квітня 2019 року. Я думаю, що коли ми будемо підводити результати його діяльності в серпні, вони будуть ще більш приголомшливими і трагічними для його співвітчизників, ніж те що ми спостерігаємо сьогодні. Треба готуватися до краху в серпні, тому що рік такого правління може призвести до абсолютно невиліковних проблем в житті нашої держави та суспільства», — попередив Портников.

Він висловив сподівання, що Україна за цей рік хоча б не втратить державність.

Зеленський впевнений, що за свою каденцію закінчить війну на Донбасі

«Я дуже сподіваюся, що за цей рік ми не втратимо саму державність, але вона буде у понівеченому, хворому стані. Якщо ми вже це маємо за дев’ять місяців. Коли українці втрачають роботу, коли грошей немає в бюджеті, коли не вдається вирішити питання з війною, але йдуть на компроміси з Росією, коли змінюється уряд і об людей, яких Зеленський вважав технократами, просто витирають ноги, таку країну ми зараз маємо. Уявіть собі, яку ми матимемо наприкінці літа», — сказав Портников.

Рік після обрання Зеленського: три здобутки і провали