Президент України Петро Порошенко заявив, що відповідальність за незадовільне розслідування справ Майдану несе начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк.

Про це глава держави сказав в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Порошенко, незадовільне розлідування, Горбатюк, справ МайдануЧитайте також: Третя сторона почала стравлювати в соцмережах прихильників Порошенко і Зеленського

За словами Порошенка, він не задоволений ходом розслідування справ щодо вбивств героїв Небесної сотні.

“Я незадоволений роботою департаменту спеціальних розслідувань ГПУ, який сконцентрував у собі всі справи. Він несе персональну відповідальність за якість розслідування. Мені здається прізвище цього прокурора Горбатюк. Він дуже ефективно співпрацював з сім’ями Небесної сотні, з громадськими активістами, але мені потрібен результат. Щоб ті, хто переслідували, опинилися у в’язниці”, – заявив президент.

Разом з тим глава держави не зміг однозначно відповісти на запитання, чи задоволений він роботою генерального прокурора Юрія Луценка. За його словами, генпрокурор призначається не президентом. А кілька місяців тому за звільнення Луценка проголосували близько 20 нардепів.

Між тим сам прокурор Сергій Горбатюк заявив, що президент Петро Порошенко згадав про проблеми в розслідуванні злочинів на Майдані тільки в період передвиборної гонки.

Раніше в ГПУ прокурор самовільно вручив підозру оточенню Порошенка.

Читайте також: ГПУ: затримане під Києвом угруповання готувало замах на кримінального авторитета, а не на Зеленського