Президент Петро Порошенко звільнив голову Полтавської обласної держадміністрації Валерія Головка. Про це він повідомив на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області в суботу, 16 березня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Порошенко, звільнення, призначення, Валерія Головка, Полтава«Сьогодні хочу оголосити, що я підписав указ про звільнення пана Головка. І поки що виконувати обов’язки голови обласної адміністрації буде добре відомий вам [заступник Головка] Роман Товстий», — сказав Порошенко.

Президент пояснив, що звільнення Головка пов’язане з тим, що НАБУ розслідує кримінальне провадження щодо нього.

«Для того, щоб забезпечити об’єктивне розслідування, точно буде краще, якщо пан Головко не буде обіймати високу державну посаду. Це логічне рішення, яке має стати моделлю для будь-яких схожих випадків», — сказав Порошенко.

Водночас він нагадав, що в Україні діє презумпція невинуватості.

Головко обіймає посаду голови ОДА з 2014 року. Наприкінці лютого 2019 року в його офісі НАБУ провело обшуки за підозрою в корупції: бюро підозрює, що Головко і його заступник Пісоцький могли отримати хабар в один мільйон доларів.

Читайте також: Змушували голосувати прямо на вулиці — сьогодні п’ята річниця окупації Криму

Президент України Петро Порошенко призначив виконувачем обов’язків голови Полтавської обласної держадміністрації Романа Товстого.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policЗаявив про це на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області.

«Я сьогодні в Полтаві підписав указ про звільнення пана Головка. Поки що виконувати обов’язки голови ОДА буде всім вам відомий Роман Товстий», — оголосив президент.

Полтава напередодні візиту президента