П’ятий президент України Петро Порошенко навідав у Лондоні екс-главу НБУ Валерію Гонтареву після інциденту з наїздом авто.

Джерело: Тelegram-канал Петра Порошенка

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Порошенко, Лондон, Гонтарева

Читайте також: «З Куртом нам всім в Україні почувалося впевненіше», — Порошенко про відставку Волкера

Деталі: Порошенко заявив, що Гонтарева «не лише сильний менеджер, але й сильна особистість».

«Коли треба було наражатися на небезпеку, щоб захистити кошти десятків мільйонів вкладників Приватбанку, – вона не зламалася. Коли треба було брати відповідальність за складні рішення, щоб врятувати від колапсу всю банківську систему країни, – вона не зламалася. Не зламається й тепер, коли опонети, переслідуючи її, не цураються бандитських прийомів. І самі стають бандитами. Валерія не просто тримається. Вона бореться за Україну», — зазначив він.

Він підкреслив, що Валерія не зламається, як не зламаються і українці. Він також додав, що український музикант і художник Юрій Журавель передав Гонтаревій футболку із розписом, якій вона дуже зраділа.

Екс-очільницю Нацбанку України Порошенко відвідав разом з дружиною та передав їй футболку з написом «Валерія не зламається».

«З Мариною відвідали Валерію, щоб переказати їй слова підтримки від багатьох українців.  Валерія не зламається. Знайте: ніхто з нас не зламається», — зазначив екс-президент.

Нагадаємо, раніше екс-глава НБУ Валерія Гонтарева відмовилася спілкуватися з українським олігархом Ігорем Коломойським в прямому ефірі.

Читайте також: Кінець епохи черг: адмінпослуги обіцяють перевести в онлайн за п’ять років