Спроби організації вуличних заворушень в місцях зустрічей виборців з кандидатами у президенти — загроза проведенню виборів і спроба їх зірвати.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з виборцями у центрі Києва.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, зірвати, ПорошенкоЧитайте також: Анексією Криму керував особисто Путін: зізнання Аксьонова

«Кампанію спілкування з виборцями намагаються перевести у формат вуличних заворушень. Це вже навіть не брудна політична технологія. Це спроба поставити під загрозу сам факт проведення виборів, зірвати їх», — заявив Порошенко.

«І це .. точно не український сценарій. Обов’язок української влади цього сценарію ніяк не допустити», — додав він.

За його словами, автори, замовники, спонсори та виконавці цього сценарію «всіма правдами і неправдами провокують нас на застосування грубої фізичної сили».

«Але тому ми і сильні, що не дамо їм такого подарунка. Наша відповідь — це наше з вами багатотисячне протистояння, боротьба за державу, збори справжніх українських патріотів», — заявив Порошенко.

Також Порошенко заявив, що впевнений у своїй перемозі і зазначив, що вибори будуть «повністю відповідати європейським стандартам виборчої кампанії» і «це буде чесна перемога».

Читайте також: Клімкін виступив за подвійне громадянство для представників української діаспори