Чинний президент України Петро Порошенко під час конференції для лідерів країн Східного партнерства в Брюсселі у вівторок, 14 травня, порадив своєму наступникові Володимиру Зеленському прямувати його дорогою.

Президент радить «йти дорогою Порошенка» новообраному главі держави, який четвертий тиждень не може вступити на посаду.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Брюссель, Порошенко, Зеленський, прямувати його дорогоюЧитайте також: Тимошенко поставила ультиматум нардепам: Або підтримка Зеленського, або розпуск

«Просто йти дорогою президента Порошенка», — сказав Порошенко, відповідаючи на запитання модератора, що б він порадив Зеленському.

Він наголосив, що країнам Східного партнерства наступні 10 років треба ще більше співпрацювати з країнами ЄС, в тому числі для здійснення реформ.

«Більше реформ, більше співпраці з Європейською комісією, з Європейською радою, з Європейським Союзом», — сказав Порошенко.

Читайте також: Обіцяє допомогу: Тимошенко дала пораду Зеленському, як розслідувати злочини влади Порошенка

Президент наголосив, що одним з таких етапів повинна стати енергетична безпека європейського континенту, а не тільки країн Східного партнерства.

«Я хочу сказати, що треба вірити, що наступні 10 років будуть історією успіху, і, може, через 10 років ми зберемося тут і скажемо — так, так воно і вийшло. 20 років Східного партнерства ще успішніші, ніж перше десятиліття», — підсумував він.

Читайте також: Такого суб’єкта, як Зеленський не існує. Існують різні люди в його оточенні

Як повідомлялося, Порошенко вирушив до Брюсселя, щоб підбити підсумок роботи в просуванні євроінтеграційного курсу України за п’ять років.

Тим часом, Зеленський вже четвертий тиждень після перемоги не може вступити на посаду — парламент поки не призначив дату інавгурації.

Читайте також: Справа «ПриватБанку»: ГПУ почала розслідування стосовно Порошенка, Петренка і Смолія