Президент Петро Порошенко запевняє, що в разі обрання на другий термін буде інакше будувати комунікацію з народом та більше враховувати думку громадянського суспільства.  

Про це він сказав під час ефіру програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV ввечері 8 квітня, відповідаючи на тезу про зміну ним комунікації .

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, кадрова політика, Порошенко запевняєЧитайте також: Відмова очільника Одещини йти з посади: бунт проти президента чи початок двовладдя?

«Я дійсно змінив комунікацію – в тому числі, з громадянським суспільством. І я дякую, бо ця ініціатива йшла від громадянського суспільства в ці напружені часи. Я дякую Верховній Раді, голові Верховної Ради, який сприяв організації цієї зустрічі», – сказав Порошенко .

«Я сказав: перша помилка була комунікаційна – стратегічна комунікація була повністю зруйнована, рішення приймалися кулуарно, а навіть якщо вони були абсолютно правильні, вони не викликали довіри в суспільстві», – додав він.

Президент пояснив: «Сьогодні треба було навчитися в нових умовах – це те, що нас теж відрізняє від Росії: ти маєш переконати суспільство».

«І це буде правило наступних 5 років. І зміна стратегічної комунікації, коли ти поясниш, коли ти врахуєш зауваження громадських активістів – це точно буде працювати краще» – заявив він.

«Я визнав цю помилку», – наголосив Порошенко.

Другою помилкою він назвав кадрову політику:

«Були очевидні помилки в призначенні тих чи інших прізвищ. Я не буду називати вам прізвища, але я хочу підкреслити: ніяких бізнеспартнерів, ніяких близьких людей Петро Порошенко більше призначати не буде, поки він є президентом, в тому числі під час другого терміну. І це принцип, який повинні сповідувати всі, а не тільки Петро Порошенко».

Глава держави вважає, що після децентралізації «все, що стосується громадянина, він  має вирішити на території громади».

Окремі люди в оточенні президента України своїми діями сприяють тому, щоб глава держави програв вибори. Про це заявив волонтер і засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега, розмовляючи з Петром Порошенко, в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.

Дейнега заявив про свою готовність назвати близько 10 прізвищ «токсичних» людей, діяльність яких призвела до низьких результатів Порошенко в першому турі.

Однак президент заявив, що жодних прізвищ він називати не буде.