Президент Петро Порошенко у Житомирі після виступу під крики «Ганьба!» від націоналістів розгнівано зустрічався з «силовиками».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, мітинг, силовики, Нацкорпус, Порошенко у Житомирі

Як розповіли журналістам співробітники в Міністерстві внутрішніх справ, 11 березня дісталося і заступнику голови Нацполіції Олександру Фацевичу, і керівнику Нацполіції у Житомирській області В’ячеславу Печененку.

Президент нібито роздратовано кричав: чому поліція не чіпала націоналістів і не відібрала у них плакати. Коли Печененко намагався пояснити Порошенку, що формально «Нацкорпус» нічого не порушував, президент нібито «скипів, вигнав Славу з кімнати».

«Фацевич встав і каже, що це була його команда: не чіпати нікого і не провокувати. Порошенко зашипів, відтягнув Фацика в куток і почав пресувати, що от, мовляв, команди Авакова слухаєш, а я – президент, ти маєш мене охороняти! Фацевич був дуже вражений рівнем розмови», – розповіли джерела в МВС.

За даними УП, у понеділок президент спробував вийти на контакт із міністром внутрішніх справ, але той не відповів, хоча ще в п’ятницю (до подій у Черкасах і Житомирі) зустрічався з Порошенком

Натомість Арсен Аваков пішов на телеефір і показав схему «сітки» Порошенка.

У команді Порошенка переконані, що Аваков працює з «Азовом» або принаймні маніпулює націоналістами. Співрозмовники в МВС та «Нацкорпусі» заперечують, що міністр має контроль над ними.

Соратники президента кажуть, що Аваков працює з одним із найвпливовіших людей в «Азові» Сергієм Коротких («Боцманом») і самим Андрієм Білецьким.

Співрозмовник в оточенні голови МВС розповів, що після сутичок у Черкасах»Аваков сварився з Білецьким» – і в Житомирі вже «все було дуже цивільно».

Люди Авакова вважають, що Порошенка «просто накручують», а в команді президента бояться, що прихильники будуть боятися ходити на зустрічі з кандидатом на другу каденцію.

Нагадаємо:

  • Приводом для акцій націоналістів стали журналістські розслідування про причетність людей з оточення Порошенка – Олега й Ігоря Гладковських (батько й син) – до оборудок в оборонній сфері.
  • Зокрема, сутички сталися у вихідні в Києві під Адміністрацією президента та в Черкасах під час заходів за участю президента.