Президент Петро Порошенко звернувся до СБУ з дорученням розглянути можливість відсторонення Віктора Медведчука від виконання функцій зі звільнення заручників.

Про це президент сказав увечері в середу, 10 квітня, в прямому ефірі радіо Новое время.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Порошенко, СБУ, відсторонення Віктора МедведчукаЧитайте також: Медведчук заявляє, що Москва і «ЛДНР» згодні на його план про «автономний регіон Донбас»

«Де факто пан Медведчук представляє Російську Федерацію і пана Путіна», — сказав Порошенко у відповідь на прохання журналіста прокоментувати останні заяви Медведчука про способи вирішення конфлікту на Донбасі.

Медведчук, за словами Порошенка, був єдиним каналом зв’язку з президентом РФ Володимиром Путіним, «який виявився неефективним».

«Це ніяк не компетенція Медведчука вирішувати, що робити Україні», — сказав президент.

Читайте також: Медведчук – штабу Зеленського: Усунути мене неможливо

У кума Путіна, за словами Порошенка, була одна функція — звільнення заручників. Востаннє це сталося в грудні 2017 року. «Назвати це ефективним точно не можна», — сказав Порошенко.

Президент України Петро Порошенко заявив, що політик Віктор Медведчук де-факто є представником Росії і особисто президента РФ Володимира Путіна.

Читайте також: Луценко заявив, що не може посадити Медведчука бо той юрист

Раніше президент України Петро Порошенко повідомляв, що Віктор Медведчук з квітня-травня 2018 року не приймає участь в засіданнях ТКГ, але фактично є представником президента РФ Володимира Путіна на переговорах Тристоронньої контактної групи.

У середу, 10 квітня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков підтвердив, що Володимир Путін провів чергову зустріч з українським політиком Володимиром Медведчуком.

За словами Пєскова, на зустрічі піднімалося питання про звільнення українських моряків.