П’ятий президент України Петро Порошенко прокоментував відставку спеціального представника США по Україні Курта Волкера. Про це він написав у себе в Facebook.
новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Порошенко, відставка, Волкера

«Тривожна новина з Вашингтона — у відставку подав Курт Волкер, спеціальний представник США по Україні. Його внесок у зміцнення нашого стратегічного партнерства зі США важко переоцінити. Як важко переоцінити і його твердість та стратегічне бачення протидії російській агресії. З Куртом нам всім в Україні почувалося впевненіше — і за мирне врегулювання, і за прогрес на шляху реформ, і за роль США», — зазначив Порошенко.

За словами політика, Волкер встановив високий стандарт довіри і ефективної взаємодії з українською владою, «який не просто буде перевершити будь-якому наступнику».

«Щиро тобі вдячний, Курте, за роки плідної взаємодії та віру в Україну!», — підсумував Порошенко.

У свою чергу, співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко також назвала новину про намір Волкера піти у відставку “дуже поганою”.

“(Дякую) За відкритість і готовність до діалогу, за підтримку сімей заручників, відданість розв’язання проблеми світу, вміння і готовність називати речі своїми іменами, справжню залученість в проблематику Донбасу, десятки візитів на лінію фронту, зустрічі з сім’ями політв’язнів і моряків, зацікавленість в роботі на результат, а не просто формальну участь у процесі, вірність нормам міжнародного права і демократії”, – написала Геращенко на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

  • Нагадаємо, за даними CNN, спецпредставник США в Україні Курт Волкер подав у відставку.
  • Попередньою причиною названо його участь у так званому телефонному скандалі, який виник після того як було оприлюднено розшифровку бесіді Дональда Трампа з Володимиром Зеленським.