Лідер «Європейської солідарності», п’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що менеджмент «95-го Кварталу» та каналу 1+1 має вибачитися за жарт про підпал будинку ексголови НБУ Валерії Гонтаревої.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Квартал, Гонтарева, вибачиться, Порошенко

Читайте також: Ар’єв про глузування над Гонтаревою: «Те, що ця ситуація асоціюється з президентом, неприпустимо»

«Оцінку діям теперішнього керівництва хору дадуть глядачі. Можливо, кадрові висновки зробить Мінкульт. Але хор — це значно більше, ніж його менеджмент. Ніж та група, яка співала в шоу. Хору Верьовки минає 77-й рік. За цей час він став одним із мистецьких символів України. Саме тому власники та менеджери «95-го Кварталу» та каналу 1+1 мали би вибачитися — перед кількома поколіннями артистів, причетних до слави колективу, перед мільйонами шанувальників їх творчості. І, звичайно ж, перед головою Національного банку Валерією Гонтарєвою», — написав Порошенко.

При цьому п’ятий президент України нагадав, як Володимир Зеленський вибачався перед головою Чечні Рамзаном Кадировим за жарт, який Кадирову не сподобався.

«Історія з Рамзаном Кадировим довела, що «Квартал» вміє вибачатися, коли захоче. У ділків, які хотіли догодити власнику телеканалу, якому зобов’язані усім, крім хіба що свого народження, своїх ідеологічних цінностей немає. А над чужими вони знущаються вже не один рік», — зазначив Порошенко.

 

Читайте також: «Браво»: Коломойському дуже сподобався номер «Кварталу» щодо підпалу будинку Гонтаревої

  • У ніч на вівторок, 17 вересня, у селищі Гореничі Київської області невідомі спалили будинок, який належить родині ексголови НБУ Валерії Гонтаревої
  • Гонтарева назвала підпал «повним і остаточним беззаконням» і «терором».
  • У новому випуску «Вечірнього кварталу» на телеканалі «1+1» гумористи студії «Квартал 95» пожартували над підпалом будинку ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої.
  • Гонтарева назвала номер «Кварталу 95» і хору імені Верьовки соромом для всієї країни.
  • «Квартал-95» прокоментував цей виступ: «Гостра політична сатира. Так було, є і буде»