Син екс-президента України Петра Порошенка Михайло прийшов під будівлю ДБР, де сьогодні допитують його батька. Він знаходиться у компанії молодих людей з плакатами та українськими прапорами.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ДБР, допитають, Петра Порошенка, мітинг

П’ятий президент, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко прийшов на допит до Державного бюро розслідувань.

Деталі: Порошенка викликали на 9:30 як свідка у справі про можливе ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу «Прямий».

Порошенко утримався від коментарів журналістам на вході до будівлі ДБР.

Підтримати екс-президента прийшли його молодші діти – син Михайло та доньки Олександра і Євгенія – і їхні друзі.

Молоді люди скандують :”Портнов – Труба – ФСБ”.

Також вони вимовляють взаємовиключні гасла: “Захистимо ЗМІ від тиску”, в той час як інші тримають плакати і вигукують гасла “Четверта влада або 5 колона”?

Дехто з них тримає символіку партії «Європейська солідарність», а також плакати «Четверта влада чи п’ята колона?», «ДБР, чистіть владу, а не медіа», «Свободі слова – Труба».

На акції присутній соратник екс-президента Артур Герасимов та голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар..

Під будівлю прийшли також і противники Петра Порошенка. Вони вигукують “Порошенко ганьба!”, у відповідь син Порошенка з товаришами кричить: “Ні реваншистам!”.

Біля будівлі бюро чергують представники Нацгвардії і поліції та «швидка допомога».

Чому це важливо: згідно із заявою директора ДБР Романа Труби, його відомство розслідує 11 кримінальних проваджень щодо Петра Порошенка.

Читайте також: Офіс Зеленського оголосив план заходів на День Незалежності

Знати більше: Злочинне привласненя «Межигір’я»: про підозру повідомили 8 особам

Нагадаємо:

  • Вперше Порошенка викликали на допит на 17 липня. Відповідну повісткубуло оприлюднено 11 липня.
  • Адвокат Порошенка Ігор Головань пояснював, що його підзахисний не піде у ДБР до виборів.
  • Порошенка викликали до ДБР як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському».
  • 25 липня близько 15 години голова ДБР Роман Труба повідомив, що Порошенко не прийшов на допит, і його повторно викликали на 8 серпня.
  • Проте менше ніж за півгодини п’ятий президент все-таки приїхав у Державне бюро розслідувань.