Кандидат у президенти Петро Порошенко закликав кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на Олімпійський стадіон 14 квітня. 

Про це Порошенко заявив ввечері 7 квітня в ефірі телеканалу «Україна».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Зеленский, Порошенко, прийти на дебатиЧитайте також: Зеленський про свою команду: Це буде великий сюрприз

Він зазначив, що дискусії щодо форми мають бути припинені: «Маємо перейти до дискусії по суті. А це можливо лише на дебатах».

«Пан Зеленський пропонував стадіон. Переконаний, що стадіон — не найкраще місце для проведення такої дискусії. Але якщо він його вибрав і в будь-якому іншому місці відмовляється проводити дебати — 14 квітня, на республіканському (Олімпійському — ред.) стадіоні — де і запропонував пан Зеленський — чекаю на нього», — заявив Порошенко.

«Думаю, 19 чи 20 година — буде оптимальним часом. Запрошую глядачів, усі канали, щоб дебати було проведено у місці та в часі, як хотів пан Зеленський, і не дати йому зійти з цієї його пропозиції. Це буде безвідповідально щодо країни і виборців», — додав він.

«У випадку неправильного вибору, коли люди помилилися, не знаючи змісту, — програє країна, вона буде позбавлена майбутнього. … Йдеться не про те, які декларації роблять кандидати, а про те, чи достатньо сильним є президент, щоб протистояти діям країни-агресора, боронити державу як президент і головнокомандувач… Бо Путін (президент РФ Володимир Путін  — ред.) хоче слабкого президента, щоб забезпечити собі реванш. Переконаний, що Україна цього не дозволить», — зазначив Порошенко.

Читайте також: “Суспільство зійшло з розуму”: Ольга Сумська вразила українців заявою про вибори

****

 

До речі.

Якщо Зеленський відмовиться пройти тести в лабораторії Всесвітнього антидопінгового Агентства (WADA) — це буде автоматичним підтвердженням того, що він наркоман.