Знаменитий радянський актор Володимир Етуш помер у суботу, 9 березня, на 97-му році життя. Про це повідомив директор Театру ім. Вахтангова Кирило Крок, пише ТАСС.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росыя, актор, Володимир ЕтушНародний артист СРСР напередодні був госпіталізований, а сьогодні опівдні помер на 97-році життя.

«Володимир Абрамович помер сьогодні о 12:30 у лікарні, куди його відвезли напередодні, у п’ятницю», — сказав Крок.

Джерело видання з оточення артиста уточнило, що близько місяця тому Етуш «пережив обширний інфаркт, після чого хвороба посилилася». «Вчора ввечері йому викликали швидку і без свідомості артиста відвезли в одну зі столичних лікарень», — пояснив співрозмовник агентства.

За його словами, витрати на поховання візьмуть на себе держава і театр. «Етуш до останнього грав на сцені і після смерті Зельдіна сказав, що залишився найстаршим», — розповіли в оточенні артиста.

Шанувальники зможуть попрощатися з ним у стінах Театру ім. Вахтангова. Артиста поховають на Новодівичому кладовищі в сімейному склепі.

Дата і час прощання та похорону уточнюються.

Як кіноактор відомий за фільмами «Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика», «Іван Васильович змінює професію», «Пригоди Буратіно».

Володимир Етуш: ФРАГМЕНТИ ФІЛЬМІВ

Весь цей час Етуш викладав. У 1976 р став професором. У 1987-2003 рр. — ректор інституту імені Б. В. Щукіна, з 2003 р — його художній керівник.

Після смерті актора Володимира Зельдіна Етуш був найстарішим народним артистом СРСР.

Більше читайте тут: Ада Роговцева назвала свого фаворита в президентській гонці. Сильні слова народної актриси (відео)