Суддя Київського апеляційного господарського суду Антоніна Мальченко, яка розглядала справу проти «Сбербанку», отримала лист з погрозами від керівництва російської фінансової установи.

Сбербанк, Антоніна Мальченко, погрози, лист

«З даного моменту будь-які дії, спрямовані на обмеження інтересів «Сбербанку», або дії, вчинені на користь опонентів «Сбербанку», будуть розцінюватися керівництвом «Сбербанку» у якості умисних перешкод інтересам Російської Федерації в Україні і спричинять за собою наслідки у вигляді відкриття кримінальних виробництв щодо таких осіб Слідчим комітетом РФ», – йдеться у зверненні до судді, передає прес-служба Вищої ради правосуддя України.

Після того як Мальченко поскаржилася на втручання у свою діяльність на її номер у додатку Viber надійшла низка повідомлень із пропозицією «прислухатися до поради і протягом 24 годин забрати свою заяву

В іншому випадку особа погрожувала зробити певні методи і рекомендувала «подумати про безпеку сина».

Оскільки на зазначені повідомлення Мальченко не відповідала, то в наступних особа заявила, що «суддя почала його дратувати, тому він навідається до неї».

Водночас у правлінні «Сбербанку» заявили, що їх фінансова установа не причетна до повідомлень з погрозами, а всі листи – підроблені.

Також у російському банку повідомили, що вживають заходів з метою нівелювання наслідків спланованої провокації і для встановлення та покарання причетних до цього осіб. Зокрема, «Сбербанк» звернувся у ГПУ для проведення розслідування по вказаних фактах.