Громадянин України намагався вивезти з окупованого Донецька у схованках авто готівку в еквіваленті п’яти мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил у Facebook.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, контрабанда, готівкові гроші, окупованого ДонецькаЧитайте також: З Росії в Європу втік топ-чиновник “Роскосмосу”

Зазначається, що 14 травня на контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» для оформлення на в’їзд з тимчасово окупованого Донецька прибув 60-річний громадянин України на автомобілі «Шевроле».

«Під час проведення контрольних операцій оглядовою групою прикордонників та представників Державної фіскальної служби, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, у конструктивних особливостях автомобіля було виявлено приховані валютні цінності», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з облаштованих схованок під обшивкою сидінь та панелі приладів правоохоронці вилучили 3 мільйони 400 тисяч гривень, понад 50 тисяч доларів США та близько тисячі євро.

За даними прес-служби ООС, чоловіка та виявлені кошти передано представникам слідчого відділу фінансових розслідувань Державної фіскальної служби для з’ясування їхнього походження, призначення та ухвалення відповідного правового рішення.