Голова Верховної Ради Андрій Парубій зробив зауваження опоблоківцю Нестору Шуфричу через застосування кримінальної «блатної» лексики під час виступу з трибуни Верховної Ради.

Інцидент стався під час ранкового засідання ВРУ.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, ВР, Парубій, блатна лексика, Нестору ШуфричуНардеп від Опоблоку Нестор Шуфрич розкритикував законопроект про функціонування української мови як державної, який цими днями у другому читанні розглядають народні обранці.

Нестор Шуфрич, зокрема, нагадав про заяву комісара Ради Європи Дуні М’ятович, яка закликала Верховну Раду перенести прийняття закону про функціонування української мови на поствиборчий період. Нестор Шуфрич також розкритикував владу, пригадавши інциденти під час виступу Президента України Петра Порошенка за участю представників Нацкорпусу.

Опоблоківець і колишній регіонал Шуфрич наголосив, що не є прихильником Нацкорпусу, і заявив: «Мене обурює, що Порошенко погрожує зараз Нацкорпусу і його лідерам розправою і СБУ. Я скажу так: Пьотр Алєксєєвіч, нє по понятіям! На мій погляд, ви маєте сісти з цими хлопцями і відповісти на всі питання».

Голова Верховної Ради Андрій Парубій після такого спічу зробив зауваження нардепу Шуфричу: «Прошу у виступах не застосовувати кримінальну лексику. У законі про українську мову ми вже внесли правку, яка забороняє використовувати кримінальну «блатну» лексику. Тут Верховна Рада України, а не збори людей сумнівної репутації».

Нагадаємо, 12 березня голова Верховної Ради Андрій Парубій попросив відключити мікрофон народному депутату, члену фракції «Опозиційний блок» Василю Німченку, який проігнорував прохання не провокувати конфлікт і продовжити виступ українською мовою.