Суперниця Олександра Лукашенка на виборах президента Білорусі Світлана Тихановська з другої спроби відповіла на питання, чий Крим.

Джерело: її інтерв’ю для Euroradio

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Біларусь, вибори, Крим, Тихановська

Деталі: Тихановська заявила, що вона як жінка проти війни і переживає, що Україну втягнули у таке протистояння.

Зрештою вона відповіла наступним чином: «Юридично Крим український, а фактично — російський«, і попросила більше не мучити її цим питанням.

 Росія не гарантує дотримання перемир’я на Донбасі

Нагадаємо: Раніше в інтерв’ю виданню Meduza Тихановська ухилилася від цього запитання. «Я розумію, що питання про Крим розколює суспільство. А мені не хотілося б необережними словами когось відштовхнути», — сказала тоді вона.

Світлана Тихановська — дружина політв’язня і блогера Сергія Тихановського. 19 липня вона заявила, що вивезла дітей із Білорусі до Євросоюзу. За її словами, вона бере участь у виборчій кампанії, замінивши свого арештованого чоловіка.

Навколо Тихановської об’єдналися опозиційні сили країни. На підтримку кандидатки тисячі громадян по всій Білорусі вийшли на мітинги.

Вибори президента Білорусі заплановані на 9 серпня. Лукашенко перебуває на цій посаді з 1994 року.