Дружина Президента України Олена Зеленська виступила на відкритті XIV Конгресу педіатрів України, присвяченого темі «Актуальні проблеми педіатрії».

Про це повідомляється на сайті Президента.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Конгрес педіатрів, виступ, Олена Зеленська

«Як зрозуміти, що твоє існування у суспільстві необхідне? Мені здається, тільки лікар може сказати собі у будь-який день свого життя, що прожив його не дарма. Щодня кожен з вас або рятує життя, або допомагає позбутися болю», — сказала перша леді України.

Вона звернула увагу на важливість психологічного комфорту і підтримки дітей під час лікування. Зеленська зазначила, що лікування неможливе без емоційної складової, контакту і оптимістичного погляду — особливо коли мова йде про дітей.

У своєму виступі вона підкреслила, що як дружина Президента планує особливо підтримувати і розвивати окремі напрямки педіатрії і приділяти увагу здоров’ю майбутніх поколінь. Зокрема, вона повідомила, що просуватиме проєкти щодо поліпшення дитячого харчування та пропаганди здорового і збалансованого харчування у школах і дитячих садах.

«Минулого тижня у нас відбулася перша зустріч з представниками органів державної влади, які повинні приєднатися до дій заради змін у системі шкільного харчування, — міністрами, представниками профільного комітету Верховної Ради з освіти, Держспоживслужби і експертами з дитячого харчування. Зустріч пройшла у форматі круглого столу, і ми зрозуміли, що ця тема дуже усіх зацікавила. У нас вже є перший план дій», — розповіла Олена Зеленська.

Дружина Президента висловила надію на підтримку педіатрів у популяризації ідеї здорового харчування для дітей серед батьків і пацієнтів.

Після виступу Олени Зеленської Юрій Антипкін, директор Інституту педіатрії, акушерства і гінекології, закликав розробити разом з нею програму профілактичної підтримки дітей і реалізувати цей план під її патронатом.

Нагадаємо, цього року син президентського подружжя, шестирічний Кирило, став першокласником.