За день до своєї трагічної загибелі російський опозиційний політик Борис Нємцов заявив, що з часом ставлення до президента РФ Володимира Путіна та періоду його керування державою буде таким самим, як до Адольфа Гітлера.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Росія, Путін, Борис Нємцов

Про це Нємцов сказав на зустрічі з журналістами та представниками інших позиційних рухів 26 лютого 2015 року. Зустріч була присвячена підготовці до мирного маршу «Весна» проти диктатури, пропаганди та війни з Україною. Вже 27 лютого Нємцова вбили кількома пострілами у спину.

Читайте також: У Великобританії покажуть виставу про гей-пару, яка приїхала у Солсбері подивитись на шпиль

Відео з виступом Нємцова та його роздумами про так звану системну (дозволену) опозицію в Росії нещодавно опублікували у YouTube.

Все це відразу – я наголошую, відразу – розвернеться на 180 градусів, так само як розвертається на 180 градусів будь-яка тотальна брехня. У 30-ті роки німецький народ був зачарований Гітлером, а зараз Гітлера усі ненавидять. Ось точно таке ж буде з Путіним. Просто те ж саме, один в один,
– заявив за день до своєї загибелі Нємцов.

«Я розумію, що зараз говорити про це видаватиметься комусь дуже неприємним, але за деякий час, коли Путіна не стане, а у нас залишиться стенограма сьогоднішньої зустрічі, мені буде дуже цікаво, щоб усі присутні її знову послухали», – додав опозиціонер.

Дивіться відео останнього виступу Бориса Нємцова:

Це відео не вийшло в офіційних ЗМІ через цензуру