Переможниця Національного відбору на Євробачення, українська співачка MARUV, яка в підсумку відмовилася їхати на конкурс через жорсткі умови НСТУ, заявила, що з самого початку не хотіла брати участь у «цій авантюрі».

MARUV, Євробачення, жорсткі умови, НСТУ, конкурс

За словами MARUV, її просто «проштовхнули» на Нацвідбір шанувальники, які активно писали в соціальних мережах з проханням взяти участь. Що стосується самого конкурсу Євробачення, то його вона вважає надто політизованим, тому також не особливо мала бажання їхати на нього. Про це шля мова в інтерв’ю російському виданню Super.

«Мене «продавили» на Нацвідбір шанувальники, сама я не хотіла йти. Я до сих пір не знаю, чи правильно я вчинила, що «вплуталася» в цю авантюру. Дуже складно, складно фізично витримувати підвищену увагу до своєї персони. У кожній країні є хороші і погані люди і зараз я просто не звертаю уваги на напади в мережі», – прокоментувала ситуацію навколо Євробачення MARUV.

Також вона додала, що не хотіла брати участь в політизованому Євробаченні, так як є повністю аполітичною артисткою. Що стосується її виступів за межами України, в тому числі і гастролей у РФ, співачка зазначила, що «таким чином змінює світ на краще і об’єднує людей»

«Мені б хотілося, щоб люди знали мою думку. Я хочу бути всесвітньо відомою співачкою, це мій спосіб змінювати світ. Не важливо, звідки ти родом. На відміну від політики, музика об’єднує, але люди забули про це. Одна з причин, чому я не хотіла брати участь в Євробаченні – цей конкурс вже занадто змішують з політикою», – підсумувала артистка.