Монополізація телевізійного простору, особливо людьми, які мають проросійські погляди, неприпустима під час війни. Глава держави зазначив, що це питання буде врегульовано на законодавчому рівні після обрання нового складу Верховної Ради.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Зеленський, Медведчук, Монополізація, телевізійного просторуЧитайте також: У Росії придумали чим вдало замінити телеміст

Про це заявив президент Володимир Зеленський у Борисполі, відповідаючи на запитання про телеканал NewsOne, який нещодавно мав намір провести телеміст із російським пропагандистським каналом.

«Під час війни будь-які люди, у яких не проукраїнське бачення, не можуть монополізувати український канал. Ми повинні з цим розбиратися», – цитує сайт глави держави.

Зеленський наголосив, що це питання буде врегульоване на законодавчому рівні після обрання нового складу Верховної Ради.

«Жодних інформаційних монополій у нас не буде», – заявив президент.

«Таким людям, як пан Медведчук, не дамо монополізувати наше українське телебачення», – додав глава держави.

7 липня Кісельов в ефірі «Россия 24» анонсував проведення телемосту «Треба поговорити», який заплановано на 12 липня і відбудеться спільно з українським телеканалом NewsOne, який входить до медіа-групи кума Путіна Віктора Медведчука.

Читайте також: Мовна позиція Разумкова свідчить про відкат в гуманітарній сфері