Російський правозахисник та опозиціонер Марк Фейгін заявив, що, за його даними, в обміні полоненими між Україною і Росією беруть участь 24 українських моряків і 11 засуджених українців.

Про це повідомляє Фейгін у Twitter.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, обміні полоненими

За його словами, серед ув’язнених — Олег Сенцов, Роман Сущенко, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Артур Панов, Едем Бекіров, Микола Карп’юк, Станіслав Клих, Олексій Сизонович, Євген Панов, Володимир Балух.

«За моїми даними обмін на 35 осіб. 24 моряки і 11 засуджених українців: Сенцов, Сущенко, Панів, Кольченко, Клих, Карпюк, Гриб, Сизонович, Балух, Артур Панов, Бекіров», — написав адвокат.

 

  • Наразі відомо, що на аеродром в Борисполі (Київ) приїхали карети «швидкої допомоги», а зі слідчого ізолятора «Лефортово» (Москва) виїхали пасажирські автобуси.
  • Інформацію підтвердили адвокати українських моряків Микола Полозов та Сергій Бадамшин.
  • Автобуси з українцями вже в московському аеропорту «Внуково-2».
  • При цьому до Києва прибув російській урядовий літак, який забере російських полонених у Москву.
  • Терористи та найманці РФ, яких Україна обмінює на своїх громадян, вже у «Борисполі». Вони проходять прикордонний контроль. Серед них щоправда немає Цемаха. Вишинський натомість присутній.
  • За даними українських журналістів, Київ готує на обмін 35 людей — 12 росіян і 23 українці. У списку є Цемах і Вишинський.
  • 6 вересня адвокат росіян, які знаходяться в Україні, Валентин Рибін заявив, що президент України Володимир Зеленський помилував «практично всіх» осіб з обмінного списку. Йдеться про 12 громадян РФ.
  • Минулого разу обмін полоненими між Україною та Росією нібито мав відбутися минулої п’ятниці, 30 серпня, однак в останню мить його було зірвано російською стороною.

До аеропорту «Бориспіль», де очікують на прибуття літака з українцями, яких по обміну видає Росія, приїхав президент Володимир Зеленський.

По приїзді Зеленський пішов до VIP-терміналу.

Крім того, до VIP-терміналу прибули глави силових відомств, зокрема, глава МВС Арсен Аваков, голова СБУ Іван Баканов, заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, а також командувач ВМС ЗСУ адмірал Ігор Воронченко, міністр оборони Андрій Загороднюк і генеральний прокурор Руслан Рябошапка.